CASIER / CASIERA

Trenta Pizza angajeaza Casier cu experienta in domeniul vanzarilor directe pentru
preluarea comenzilor in locatiile cu vanzare pizza la pachet.

Descrierea postului

Cautam o persoana interesata de postul de Casier pentru locatiile Trenta Pizza cu vanzare
pizza la pachet. Persoana trebuie sa fie motivata de perspectiva acestui post, sociabila,
responsabila, serioasa,punctuala si dornica de a lucra intr-o echipa tanara.

Principalele responsabilitati ale postului: preluarea comenzilor, introducerea corecta in
calculator a produselor dorite de client, cunoasterea meniului si a ofertelor, vanzarea
sugestiva.

Pentru acest post nu este obligatorie experienta intr-o pozitie similara dar
constituie avantaj.

Avem disponibile posturi in doua locatii din sectorul 6:
- b-dul Uverturii, nr. 47, la 3 minute de statia de metrou Lujerului;
- b-dul Ghencea, nr. 26, la 200m de cap linie tramvai 41.

Cerinte:
- experienta in activitati comerciale vanzari, incasari/plati si customer service;
- cunostinte avansate in lucru cu casa de marcat;
- bune abilitati de organizare a timpului de lucru;
- spirit de echipa si de initiativa - orientat spre rezultate;
- comunicativ, flexibil, dinamic;

Oferta:
- Salariul motivant;
- bonuri de masa;
- contract de munca full time;
- posibilitati reale de avansare in cariera;

Doresti sa ne cunosti si sa aflii mai multe informatii? Asteptam CV-ul dumneavoastra pe
email sergiu.cojocariu@trentapizza.ro sau ne puteti contacta pentru stabilirea unui
interviu la numarul 0751309890, de luni pana vineri, intre 09:00-17:00.

Inapoi la pagina de angajari

Livrare pizza in Bucuresti @ Trenta Pizza 2005-2016. Toate drepturile rezervate.
Imaginile sunt cu titlu de prezentare. Produsele sunt disponibile in limita stocului.
Produsele ce nu sunt in stoc vor fi comunicate in momentul comenzi telefonice sau online.
Timpul de livrare comunicat de catre operatoarea call center este estimativ.
Timpul de livrare este influentat de conditiile meteorologice, traficul rutier si de alte probleme tehnice si umane ce nu tin de Trenta Pizza.
Termene si Conditii