PREPARATORI PIZZA

Trenta Pizza angajeaza personal bucatarie pentru prepararea pizzelor din meniu care
sa fie motivat de perspectiva de a lucra intr-o companie de renume in domeniul livrarii de
pizza in Bucuresti.

Candidatul ideal

Pentru noi, este important sa iti doresti sa te alaturi echipei Trenta Pizza pentru a prepara
cele mai bune pizza din Bucuresti. Daca iti place sa lucrezi in bucatarie, ne dorim oameni
de echipa, rapizi, si carora le place sa isi ajute colegii. Pentru aceast post experienta nu
este necesara.

Activitatea incepe cu un instructaj initial, apoi este urmata de o perioada de pregatire la
locul de munca care il va ajuta pe noul angajat sa se integreze si sa cunoasca toate
operatiunile necesare.

Descrierea postului

Cele 10 puncte de productie si livrare pizza se afla in toate sectoarele din Bucuresti. Se
poate aplica la acest post si in functie de domiciliul candidatului.

Amintim cateva responsabilitati ale postului:
- pregatirea comenzilor de pizza in conformitate cu standardele in vigoare;
- asezarea ingredientelor pe pizza conform retetarului;
- asigurarea curateniei la locul de munca;
- pastrarea in bune conditii ustensilele si aparatura din dotare;
- respectarea normele de igiena si securitate in munca.
Mai multe detalii despre aceasta pozitie se ofera in cadrul unui interviu.

Oferta
- salariu atractiv si motivant;
- bonuri de masa;
- transportul asigurat la terminarea programului;
- asiguram training/pregatire la locul de munca;
- contract de munca cu 8 ore perioada nedeterminata;
- asiguram echipament gratuit.

Doresti sa ne cunosti si sa aflii mai multe informatii? Asteptam CV-ul tau pe email
sergiu.cojocariu@trentapizza.ro sau ne poti contacta pentru stabilirea unui interviu la
numarul 0751309890, de luni pana vineri, intre 09:00-17:00.

Inapoi la pagina de angajari

Livrare pizza in Bucuresti @ Trenta Pizza 2005-2016. Toate drepturile rezervate.
Imaginile sunt cu titlu de prezentare. Produsele sunt disponibile in limita stocului.
Produsele ce nu sunt in stoc vor fi comunicate in momentul comenzi telefonice sau online.
Timpul de livrare comunicat de catre operatoarea call center este estimativ.
Timpul de livrare este influentat de conditiile meteorologice, traficul rutier si de alte probleme tehnice si umane ce nu tin de Trenta Pizza.
Termene si Conditii