SEF TURA

Trenta Pizza angajeaza persoana cu experienta in activitati comerciale sau Horeca pentru gestionarea activitatii de productie si livrare.

Candidatul ideal:
- ambitie si dinamism;
- atitudine orientata catre client;
- bune abilitati de organizare, spirit de echipa;
- comportament proactiv si atentie la detalii;
- prezenta placuta, atentie distributiva, rapiditate si consecventa;
- punctualitate, buna comunicare si comportament adecvat ;
- abilitatea de a intelege si a aplica instructiunile primite in mod verbal sau scris de la superiorul direct;
- cunostinte operare PC, casa de marcat si POS;
- experienta in coordonarea unei echipe;
- experienta in activitati comerciale (vanzari, incasari/plati), sef sala , HoReCa, si customer service;
- persoana ordonata, exigenta cu regulile de igiena si curatenie;
- bune abilitati de organizare a timpului de lucru;
- spirit de echipa si de initiativa - orientat spre rezultate;
- comunicativ, flexibil, dinamic;

Descrierea jobului:
- instruirea echipei in vederea indeplinirii obiectivelor companiei;
- coordonarea, dezvoltarea si motivarea echipei in cadrul punctului de lucru;
- monitorizarea si evaluarea saptamanala a performantelor inregistrate in scopul identificarii dificultatilor si solutionarii eficiente a acestora;
- raspundere pentru respectarea standardelor de calitate a preparatelor realizate si respectarea termenelor de executie a acestora;
- flexibilitate, foarte bune abilitati de comunicare;
- efectuare de stoc-control;
- cunostinte de gestiune primara;
Trebuie sa cunoasca bine Bucurestiul sau sectorul unde isi desfasoara activitatea

Beneficii:
- Salariul motivant in acord cu volumul si calitatea muncii depuse;
- Contract de munca full time;
- Conditii foarte bune de lucru;
- Oportunitatea de dezvoltare profesionala;

Doresti sa ne cunosti si sa aflii mai multe informatii? Asteptam CV-ul dumneavoastra pe
email sergiu.cojocariu@trentapizza.ro sau ne puteti contacta pentru stabilirea unui
interviu la numarul 0751309890, de luni pana vineri, intre 09:00-17:00.

Inapoi la pagina de angajari

Livrare pizza in Bucuresti @ Trenta Pizza 2005-2017. Toate drepturile rezervate.
Imaginile sunt cu titlu de prezentare. Produsele sunt disponibile in limita stocului.
Produsele ce nu sunt in stoc vor fi comunicate in momentul comenzi telefonice sau online.
Timpul de livrare comunicat de catre operatoarea call center este estimativ.
Timpul de livrare este influentat de conditiile meteorologice, traficul rutier si de alte probleme tehnice si umane ce nu tin de Trenta Pizza.
Termene si Conditii